Haber & Duyuru
Şirket Profili / Hakkımızda
 

 Battallar Demir 1975 yılında kurulmuş, sürekli yenilikçi arayışlar içerisinde bulunan  hizmet ve ürün pazarında kendisini sürekli geliştirmiş  bir ağır sanayi kuruluşudur. Firmamız geçmiş yıllardan itaberen saygınlığını ve güvenirliliğini kaybetmeyip, bu yol doğrultusunda sürekli daha da ilerisinde olmayı  hedeflemiştir. İthalat ve İhracatları ile Dünya pazarında yerini almış, taleplere hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir.

Battallar Demir  saygın sanayi kuruluşları içerisinde  güvenilir  ve bilinen bir  Geri Dönüşüm ve metal işleme firmasıdır. Geri Dönüşüm  tedarikçisi olarak, yıllık 50 bin ton metal işleme kapasitesiyle alanında uzman  firmalardan biridir. Geri Dönüşümün haricinde, Sac İthalatı ve İhracatında Metal  sektöründe  ileri gelen firmalar arasında bulunmaktadır. Metal sektöründe talepleri karşılaya bilme kapasitesine sahip ve üretim ile de bunu desteklemektedir.

Geri Dönüşüm ve Sac İthalatı-İhracatından oluşan iki ana iş kolunda Faaliyet gösteren Battallar Demir uzman kadrosu ve sahip olduğu stoklarla küresel pazarın  hızlı  ve güvenilir  tedarikçilerindendir. 

Kapasite büyüklüğü, teslimat  hızı, ve kalite yönetimi açılarından bakıldığında, Battallar Demir  alanının en büyük firmaları başında  gelmektedir.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında  teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir  prensibiyle çalışan Battallar Demir, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. 


Copyright 2012 ® Battallar Demir